New dates for postponed Circuit tournaments and for the EMTC’21 Qualification
25.05.2020
Рекомендації Федерації бадмінтону України щодо організації тренувального процесу в умовах карантину
30.05.2020

BWF оголосила зміни кваліфікаційної системи на Олімпійські та Паралімпійські Ігри у Токіо

Світова Федерація бадмінтону оголосила нові правила кваліфікації на Олімпійські Ігри у Токіо.  

Пріоритетом було забезпечення справедливого вирішення порушеної кваліфікаційної системи для того, щоб відібрати гравців на перенесені Ігри у Токіо. Міжнародний Олімпійський комітет (МОК), і Міжнародний паралімпійський комітет (МПК) затвердили поправки.

Хоча ми прагнемо відновити міжнародні турніри до кінця 2020 року, ми вирішили відновити олімпійський та паралімпійський кваліфікаційні процеси лише в 2021 році, щоб забезпечити обмеження подорожей та інші пов’язані з цим наслідки COVID-19. Ми вважаємо, що це справедливе рішення для всіх спортсменів«, — підкреслив Генеральний секретар BWF Томас Лунд.

Олімпійські ігри

 • Усі рейтингові бали, зароблені на турнірах, що відбулися у первісний олімпійський кваліфікаційний період, зберігатимуться відповідно до рейтингового списку «Гонка до Токіо».
 • Розширений олімпійський кваліфікаційний період буде запроваджений з 1-17 тижня 2021 року і включатиме вибрану кількість турнірів, які були відкладені, скасовані або призупинені через COVID-19.
 • Ці турніри протягом нового відбіркового періоду повинні бути завершені до 17 тижня 2021 року.
 • Турніри, перенесені на кінець 2020 року, викладені в оновленому календарі турнірів BWF 2020 року, випущеному минулого тижня, не включатимуться до кваліфікації.
 • Турніри, які мають право на участь у новому відбірковому періоді, повинні відбуватись у той же відповідний тиждень з 2020 по 2021 рік.
 • Якщо це неможливо, BWF дозволить санкціонувати іншу дату протягом 1-17 тижня 2021 року.
 • Гравці з Китаю та Гонконгу зможуть заробляти бали на Комендному Чемпіонаті Азії 2021 року, оскільки представники цих Асоціацій-членів не змогли взяти участь у командному чемпіонаті Азії з бадмінтону 2020 року в Манілі через обмеження на поїздки спортсменів.
 • Цей підхід буде застосовано лише для цього єдиного командного турніру, на який вплинула ситуація з COVID-19, оскільки жодні інші командні турніри не включаються до розширеного Олімпійського кваліфікаційного періоду.

Переглянутий календар турнірів на BWF на 2021 рік з фактичними датами кваліфікаційних турнірів, буде опубліковано незабаром.

Паралімпійські Ігри

 • Лише один турнір у первісному паралімпійському кваліфікаційному календарі був скасований через COVID-19 — Spanish Para Badminton International 2020.
 • Він був включений у скориговану систему кваліфікації (пройде у період з 1 січня по 28 березня 2021 року).
 • Усі рейтингові бали, зароблені на турнірах, завершених протягом початкового періоду кваліфікації, зберігатимуться.

BWF досі працює над точною моделлю для розморожування всіх світових рейтингів поетапно, щоб уникнути екстремальних падінь балів, які впливали б на структуру рейтингу.

Також тривають роздуми щодо обов’язкових правил  для гравців та інших аспектів правил BWF, включаючи нові процедури проведення міжнародних турнірів найбезпечнішим та найкомфортнішим для всіх учасників способом.