Кубок Азовського Моря 2021 з ейрбадмінтону пройде в рамках фестивалю MRPL City Festival у Маріуполі
15.07.2021
Найбільший в Україні міжнародний турнір Victor Ukraine International пройде у Харкові
03.08.2021

Кожен фішін — це по суті старт — українські бадмінтоністи виступили на Олімпіаді у Токіо 

Артем Почтарьов та Марія Улітіна виступили на Олімпійських Іграх 2020 у Токіо. На двох у них одна перемога та три поразки. Артем зіграв дві гри у груповому етапі чоловічої одиночної категорії з суперниками з Франції та Малайзії. На жаль, у жодній з ігор йому не вдалося здобути перемогу. Марія Улітіна у груповому етапі жіночої одиночної категорії провела дві гри зі спортсменками зі США та Бразилії. Свій другий поєдинок українка виграла, проте, на жаль, вийти до основної сітки змагань не вдалося.

Марія Улітіна ділиться враженнями від виступів: «З суперницями я просто намагалася грати свою гру. Останні два роки були дуже непростими психологічно, тому цього разу у мені не все вдалося».

“Шлях до кожної Олімпіади — титанічна праця не лише спортсменів, але й тренерів, федерацій, Міністерства молоді та спорту України, Олімпійського комітету. Адже без підтримки держави успіх спортсменів неможливий. Я щиро вдячний за допомогу та підтримку яку ми отримуємо від Міністерства та НОК та від їхніх очільників особисто. Це безцінна дружба яку ми сподіваємося зберегти назавжди”, — наголосив Президент Федерації бадмінтону України Олексій Дніпров.

Шлях до Токіо 2020 був справді непростим. «Щасливий від того, що вже на Олімпійських іграх: було пророблено неймовірний 5-річний шлях і усіх моїх тренерів, і рідних та близьких, які підтримували», — розповів Почтарьов.

Обоє спортсменів додають, що вдячні усім вболівальникам за підтримку та віру в них, адже без цього було б дуже складно.

Оцінюючи гру українських бадмінтоністів, Президент Федерації бадмінтону України Олексій Дніпров наголосив: «Наші бадмінтоністи, плавці, фехтувальники, борці та інші атлети – герої. Вони працюють на межі можливостей задля того, щоб український прапор майорів на п’єдесталі. Це не завжди вдається, але ми пишаємося кожним спортсменом, який представляє нашу країну у Токіо».

«Кожен фініш – це по суті старт. Особливо у великому спорті. Після великих змагань, як би вони не закінчилися – перемогою чи поразкою – починається підготовка до наступних стартів. Ми у Федерації бадмінтону України це прекрасно розуміли. Тому готуватися до Парижу 2024 почали ще до Токіо. Ми запустили амбітний проєкт –  створення національного тренінгового центру та залучення іноземних фахівців до роботи з національною збірною. Після схвалення радою федераціі та за підтримки держави, ми зможемо почати працювати за новою системою», — резюмував Олексій Дніпров.