Preview: Thrilling matches coming up
25.08.2021
Polina Buhrova leads the way for Ukraine
30.08.2021

«Український фінал» на Latvia International 2021 — золото, срібло та дві бронзи завоювали українські спортсмени

Українські бадмінтоністи завоювали золоту, срібну та дві золоті медалі на турнірі YONEX Latvia International 2021.

«Український фінал» розіграли у жіночій одиночній категорії, адже за золото змагалися між собою дві українські спортсменки — Поліна Бугрова та Марія Столяренко. Цього разу перемога дісталася Поліні Бугровій, срібло — Марії Столяренко. У чоловічій одиночній категорії бронзову медаль виборов Данило Боснюк, парі Марія Столяренко — Єлизавета Жарка також вдалося завоювати бронзову медаль.


«Це неймовірний успіх нашої команди, який вони заслужили. Наші дівчата — Поліна та Марія дійшли до філану з кваліфікаційного етапу, вони показали чудовий рівень гри і мотивації. Ми пишаємося усіма українськими спортсменами — і тими хто сьогодні стояв на п’єдесталі і тими, кому треба ще попрацювати для майбутніх перемог», — підкреслив Президент Федерації бадмінтону України Олексій Дніпров.

Своїми враженнями поділився технічний директор Федерації Лука Кріппа, який супроводжував команду на турнірі: «Медалі — це ніколи не випадковість чи удача. За медалями завжди кропітка щоденна робота спортсменів, тренерів, клубів, менеджерів, федерації. Ми повертаємося додому з чотирма медалями та неймовірним досвідом. Команда відчувала підтримку вболівальників — це дуже важливо. Ми віримо у наших спортсменів та їхній успіх».

Участь у турнірі взяли чотирнадцять українських бадмінтоністів: Поліна Бугрова, Марія Столяренко, Данило Боснюк, Єлизавета Жарка, Яна Собко, Олександр Шмундяк, Андрій Дон, Іван Мединський, Валерія Рудакова, В’ячеслав Яковлев, Поліна Ткач, Михайло Махновський, Анастасія Прозорова, Гліб Бекетов.

Змагання проходили у місті Єлгава, Латвія 26-29 серпня 2021 року.