19.01.2019
Are Karlsson/Magnusson able to defend their title?
20.01.2019

Тріумф юних українських бадмінтоністів на турнірі у Польщі

Юні українські бадмінтоністи отримали 9 золотих, 13 срібних та 16 бронзових медалей на турнірі Medyka VICTOR POLISH YOUTH 2019 у Польщі.

У віковій категорії U-9: Жан Воротніков переміг у одиночній категорії серед юнаків, Остап Демченко посів третє місце у цій категорії. Мілана Молодцова – срібна призерка у одиночній категорії серед дивчаток, бронза у Марії Шевчук.

У віковій категорії U-11: Владислав Кунін переможець у одиночній категорії серед юнаків, Денис Малнієв – срібний призер, Микола Темченко –бронза. У одиночній категорії серед дівчат також три медалі: у Кароліни Баштаненко – золото, у Софії Ніколаєвої – срібло, Анастасія Рубан – бронза. У парній категорії серед юнаків на п’ядесталі українці та один спортсмен з Білорусії: Деніс Малнієв – Микола Темченко отримали золото, Тімофей Кадемін – Владислав Кунін – срібло, Данило Шестакевич – Віктор Стефанський – бронзу, а також інтернаціональна пара Владислав Кедис – спортсмен з Білорусії  — також бронза. У парній категорії серед дівчат дві медалі: срібло у Кароліни Баштаненко – Дарії Ковальчук, бронза у Юльяни Деремешко – Софії Ніколаєвої. Змішана пара Марко Бекесевич – Анастасія Львова посіли друге місце, Максим Кушка – спортсменка з Польщі – третє.

У віковій категорії U-13: Михайло Політіка отримав бронзу у одиночній категорії серед юнаків. У одиночній категорії серед дівчат – одразу чотри медалі: золоту медаль отримала Олександра Боцман, срібло у Дарії Кошечкіної, третє місце розділили Ярослава Вантсаровська та Марія Корягіна. Пара Олександр Чирун – Сергій Марущак – другі у парній категорії серед юнаків, бронза у пари Антон Дружченко – Михайло Політіка. У парній категорії серед дівчат також дві медалі: срібло у Вікторії Поличук – Еріки Тітоход, бронза у Марії Корягіної – Ярослави Вантсаровської. У змішаній парній категорії друге місце посіла інтернаціональна пара Єгор Романюк – спортсменка з Молдови, третє місце посіла пара Данило Мац – Вікторія Поличук.

У віковій категорії U-15: Михайло Вишневий переможець одиночної категорії серед юнаків, Данило Шевчук посів друге місце, а Єгор Леонтьєв – третє. Софія Лаврова перемогла у одиночній категорії серед дівчат, Анастасія Єрохіна отримала срібло. Єгор Леонтьєв – Михайло Вишневий отримали золото у парній категорії серед юнаків. Софія Лаврова – Анастасія Єрохіна перемогли у парній категорії серед дівчат, Дарія Шевченко – Катерина Винокурова отримали бронзову медаль цієї категорії. У змішаній парній категорії Арсеній Провоторов – Верініка Вілчінська посіли друге місце, Андрій Хреков – Дарія Кордюкова – третє.

Турнірні таблиці  — тут.

Турнір Medyka VICTOR POLISH YOUTH 2019 проходив 17 – 19 січня у Перемишлі (Польща).