Lanier survives 30-29 game to set up revenge match in main draw
07.05.2021
The winners in Portugal
10.05.2021

Тренери з Європи вчилися у Києві викладати бадмінтон у школах

У Київському центрі Kyiv Racket Sports Park пройшов щорічний Shuttle Time tutors/trainers course. На навчання з’їхалися тренери з усієї Європи. За результатами курсу учасники отримали сертифікати Світової федерації бадмінтону, що підтверджують професійну кваліфікацію та дозволяють проводити навчання для вчителів та тренерів по всьому світу.

Не обійшлося і без сюрпризів — одразу після старту курсу одному з експертів довелося терміново вилетіти з України через зміну карантинних обмежень у його країні, — розповідає куратор проєкту Shuttle Time в Україні Аліна Флінт.

«Ми тримаємо високий темп — курс проходив одразу після закінчення Чемпіонату Європи, тому подібні виклики — звична справа для нашої команди. Труднощі — це нові можливості, адже навчальну програму продовжила експерт з України Ірина Попова, їй також допомагали тренери з Франції. Тепер Україна має досвідченого експерта», — поділилися Аліна Флінт.


Shuttle Time Україна — флагманський проєкт Федерації бадмінтону України. «Наша країна — одна найуспішніших у цій програмі. І не лише в Європі, але й у світі. Ми неодноразово отримували визнання наших колег з Європейської та Світової федерацій. І збавляти темп ми не плануємо. Бадмінтон як варіативний модуль вже увійшов до шкільної навчальної програми у школах по всій країні», — підкреслив Президент федерації бадмінтону України Олексій Дніпров, який особисто відвідав курс та привітав учасників.

Shuttle Time tutors/trainers course пройшов з дотриманням усіх карантинних обмежень — учасники пройшли тестування та знаходилися у так званому bubble, уникаючи контактів з людьми з-поза нього.

Shuttle Time – програма розвитку бадмінтону у школах. Вона була заснована Світовою федерацією бадмінтону у 2012 році. Сьогодні її впроваджено у 135 країнах світу. З 2019 року до програми приєдналася і Україна.