An Irish Open with a Dutch golden touch
22.11.2021
Preview: Scottish Open 2021
25.11.2021

Україна вперше прийняла міжнародний курс для тренерів

Україна вперше прийняла міжнародний тренерський курс BWF/BEC Combined Coach Education Level 1+2. До участі у навчальному курсі, який пройшов на базі Kyiv Racket Sports Park у Києві, були запрошені активні та колишні гравці, які виступали на турнірах не нижче рівня  International Challenge.

За результатами учасники, які успішно склали іспити, отримали одразу два сертифікати Світової федерації бадмінтону  — 1 та 2 рівнів.

«Цей курс викликав жвавий інтерес в тренерській спільноті українського бадмінтону. Запросити усіх охочих цього разу ми не мали змоги, але я впевнений, що ми зробили важливий крок для підвищення кваліфікації тренерів в Україні. Сподіваюся, що вже за кілька років міжнародні сертифікати матимуть всі тренери, які працюють з професійними спортсменами.
Я  щиро вдячний нашим партнерам з Badminton Europe, які вкотре довірили нам проведення важливого європейського заходу. 
», — підкреслив Президент Федерації бадмінтону України Олексій Дніпров.

За 9 днів навчання тренери з різних країн пройшли повну теоретичну та практичну програму курсу, а по завершенню — склали іспити. Усі учасники курсу у Києві успішно склали тести і практичні завдання та отримали сертифікати.

Свій сертифікат другого рівня отримав і перший український тренер Владислав Дружченко.

«Ми не лише брали участь, але й приймали цей навчальний курс, тому нам була важлива присутність українського тренера серед учасників курсу. Ми вирішили підтримати Владислава Дружченка, тому серед заявок обрали його. Сподіваюся, що досвід, отриманий під час навчання стане в нагоді у роботі з українськими спортсменами», — підкреслив Технічний директор Федерації бадмінтону України Лука Кріппа.

Для гарантії безпеки кожного учасника організація була проведена з дотриманням усіх чинних карантинних вимог.

Задоволені рівнем організації і представники Badminton Europe: “Наша співпраця з Федерацією бадмінтону України була успішною, і ми дуже вдячні нашим господарям.  Вони брали участь в організації багатьох інших заходів з розвитку бадмінтону, але це перший курс такого типу, який був проведений там, і вони зробили чудову роботу.  Надихає бачити, як кожен робить свій внесок для розвитку бадмінтону в Європі”, — поділилася Mari Carmen Casermeiro.